Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • Nabídka zaměstnání

    Na hlavní pracovní poměr hledáme: OBSLUHA CNC STROJE

  • Více informací

20 let ve strojírenství

Jsme stabilní firma, pro kterou je loajalita k partnerům na prvním místě. Dohodnutý termín bereme jako opravdový závazek a za svou práci ručíme.

Naše certifikáty

Strojírna Benc

První a hlavní činnost na kterou se naše firma zaměřuje je zakázkové třískové CNC obrábění na moderních strojích nejrůznějších konstrukcí (více v CNC OBRÁBĚNÍ).Abychom drželi krok s dobou tak každý rok investujeme do nových technologií pro zvýšení efektivity a přesnosti obrábění. 

Obrábíme od jednoduchých strojních součástí až po velice tvarově náročné nástrojařské díly dle dat dodaných zákazníkem. Jsme vybaveni nástroji na obrábění plastů, slitin hliníku, konstrukčních i nástrojových ocelí, litin a jiných materiálů.

Další z našich činností je zakázková výroba svařenců dle dat dodaných zákazníkem. Disponujeme samostatnou svařovnou, kde se zabýváme kompletní výrobou svařenců až do hmotnosti 5000kg, vlastníme velký tryskací box a vlastní brusírnu. V kooperaci zajišťujeme žíhání svařenců pro uvolnění vnitřního pnutí a také mokré a práškové lakování.

Certifikace

Naše společnost má zaveden a udržován systém managementu kvality v souladu s normou ISO 9001:2015 a tento systém je každoročně podroben auditu ze strany certifikační autority.

Nejmodernější technologie pro nejvyšší produktivitu

Vyrobíme svařence dle vašich požadavků

Obrábíme s maximálním důrazem na kvalitu 

Bereme termín jako opravdový závazek

Za svoji práci si ručíme 

Loajalita k partnerům na prvním místě

Ozvěte se nám!

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nebo jen zjišťujete, jaké jsou možnosti, rádi vám nabídneme své služby.

Kontaktujte nás!